ТЕНДЕР

Логістична компанія

Дата подання: 20.10.2023

ГО “ВільнОсвіта” оголошує тендер на виконання логістичних послуг   для реалізації програми UPSHIFT у Вінницькій області , в рамках проєкту «Розвиток потенціалу молоді як агента змін через UPSHIFT у Вінницькій області».

Інформація про програму

Програма «Розвиток потенціалу молоді як агента змін через UPSHIFT у Вінницькій області» спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку громад та країни в цілому.

Програма залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну активність та рухатись до ефективних та стійких змін. Додатковим впливом на створення можливостей для надолуження освітніх втрат та емоційної підтримки дітей та молоді програмою передбачено організацію та проведення відповідних тематичних занять та заходів.

Проект «Розвиток потенціалу молоді як агента змін через UPSHIFT у Вінницькій області»  впроваджується Громадською організацією “ВільнОсвіта” у партнерстві з ЮНІСЕФ.

Строк  надання послуг: листопад 2023 р.- жовтень 2024 р.

Технічні характеристики та обсяг

Місця проведення: м. Вінниця, Вінницька область

Повне найменування послуг в період листопад 2023 р. – жовтень 2024 р. :

 • послуги з організації транспортних пасажирських  перевезень учасників заходів із вокзалів до місця проведення заходів. Кількість заходів – 7. Середня кількість  осіб 1-го заходу – 65 осіб;
 • послуги з організації транспортних пасажирських перевезень учасників заходів – орієнтовно 250 осіб;
 • послуги з організації транспортних перевезень товарів для проведення заходів (доставка картону, мерч, канцтовари, тощо) по м. Вінниця та Вінницькій області. Кількість заходів – 7;
 • логістика та організація перевезень команди програми ГО “ВільнОсвіта” по місту Вінниця;
 • послуги з організації та забезпечення транспортних послуг для проведення аутрічей та моніторингових візитів до команд-учасниць програми UPSHIFT по м. Вінниця та Вінницькій області, період січень 2024 р. – жовтень 2024 р. Орієнтовна кількість поїздок – 139. Кількість осіб на одну поїздку – 1-3 особи.
Вимоги до кваліфікації підрядника:
 • Вартість надання послуг;
 • Високий рівень обслуговування;
 • Досвід у сфері перевезень;
 • Наявність усіх необхідних документів.
Надавачі послуг заповнюють комерційну пропозицію, в якій вказується:
 • Вартість організації транспортних пасажирських  перевезень учасників заходів із вокзалів до місця проведення заходів , грн за км
 • Вартість послуги з організації транспортних перевезень товарів для проведення заходів (доставка картону, мерч, канцтовари, тощо) , грн за км
 • Вартість перевезення за 1 км межах областей України для аутрічів і моніторингових візитів, переміщень по місту,  грн за км
 • Вартість харчування  під час поїздок. Орієнтовно 190 порції, грн за порцію
 • Вартість послуги з організації транспортних пасажирських перевезень учасників заходів – % + до вартості квитків

Ціни повинні містити увесь комплекс послуг (водій, паливно-мастильні матеріали, податки та збори за користування шляхами, стоянки і т.п.).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційна пропозиція може подаватись на виконання повного пакету послуг або на виконання окремих позицій, ціна послуг має бути вказана за кожну окрему позицію.

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання:

 • Копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
 • Копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням КВЕД
 • Копії свідоцтва платника єдиного податку

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції  до 18:00 02 листопада  2023 р. (дата закриття тендеру) на електронну адресу  gorobetsdasha@gmail.com (з поміткою у темі листа «тендер_логістика»).

Довідки за тел. (098) 034 64 55

Відповідальна особа  за проведення закупівель: Дар’я Горобець

Зв'яжіться з нами:

+38 098 034 64 55